• Bytový dům byl letos dokončen a zkolaudován. V domě se již bydlí. Podívejte se prosím jaké byty jsou ještě volné, mají různé velikosti a dispozice od 1+kk až po velký 5+kk 150m2 mezonet. Níže naleznete také informaci o PENB.

 • Obec Únětice leží v nadmořské výšce 240-260 m severozápadně od Prahy v tzv. Pražské kotlině v údolí Únětického potoka a její katastr sousedí jednak přímo s katastrálním územím Prahy 6, tak s chráněným územím Tichého údolí. Praktickou výhodou tohoto místa je blízkost k centru Prahy, dojezd autem k metru Dejvická nebo na letiště je pouhých 10 minut. V sousedním Suchdole bude v budoucnosti realizován dálniční okruh Bohnice – Ruzyně, který obec Únětice nebude akusticky ani vizuálně rušit a navíc ještě zlepší už tak velice dobrou dostupnost do všech směrů od Prahy. 

  Významným sousedem je bezpochyby Praha, její blízkost ovlivňuje zásadně život v obci.

  Řada obyvatel jezdí do školy i za prací do Prahy, ale na druhou stranu Pražané jezdí, nebo chodí do Unětic. Únětický pivovar byl postaven kolem roku 1710, pivo se však vařilo již v 16. století. Vedle našich kulturních aktivit je přivádí i další zajímavá místa mikroregionu. 

  Zahájíme–li malou procházku okolím obce u rybníka pod Holým vrchem projdeme malebným Tichým údolím po proudu potoka až do Roztok. Zde poblíž soutoku s Vltavou je zámek, sídlo Středočeského muzea, kde je v průběhu roku vždy k vidění celá řada zajímavých výstav a velmi zajímavá a netradiční archeologická exposice. Po proudu Vltavy se dostaneme ke Klecanskému jezu, který je technickou památkou. Přes řeku uvidíme panorama lomu se zajímavými geologickými útvary.

  Moc pěkný je výlet na kolech dál podél Vltavy.Proti proudu Únětického potoka se přes Černý vůl, Statenice a les Juliana dostaneme do Tuchoměřic a na hrad Okoř. Okolí Únětic nabízí několik tras pro polodenní výlety. V sezoně může být příjemným cílem výletu některá z nabídky společenských či kulturních akcí pořádaných v Roztokách, Úněticích či na Okoři.

 • Únětice jsou historicky i kulturně jednou z nejstarších osad, známých na území Čech. Okolí dnešních Únětic bylo osídleno již ve starší době bronzové (1900 až 1500 let před n.l.)

  Únětickou kulturu a její vývoj můžeme studovat i na základě nálezů bronzových předmětů, je doloženo i využívání jeskyní. Dále hroby na Holém vrchu i poklad sedmi nádherně zdobených dýk. Základními archeologickými prameny ke studiu kultury jsou keramické nádoby a bronzové výrobky (zbraně, šperky, nástroje). K výrobě nástrojů se na počátku doby bronzové užíval i kámen, kost a paroh. Ozdoby zhotovovali únětičtí šperkaři z bronzu, z jantaru i ze zlata. Na základě archeologických nálezů víme, že únětickou kulturu utvořila společnost zemědělců, řemeslníků, obchodníků a možná i horníků z měděných a cínových dolů.

 • K dispozici jsou byty různých velikostí od 2+kk do 5+kk s vnitřní užitnou plochou od 55m2 do 160 m2. Všechny bytové jednotky mají jeden až tři balkony, přízemní byty mají vlastní zahrádky. Jsou velké tak akorát, aby byly využity k odpočinku a k posezení.

  K prodeji je určeno ještě několik bytů, níže vidíte přehlednou tabulku s číselným označením bytů, velikostí a cenou zahrnující 15%DPH.

  Při prodeji jste osvobozeni od platby daně z nabytí nemovitosti ve výši 4%, jelikož se jedná o prodej přímo od investora. Právní servis zajištěn.


  Financování:

  vyřízením hypotéky Vám rádi pomůžeme, náš zkušený hypotéční poradce Vám poradí a nalezne pro Vás vhodné financování dle Vašich možností. Porovná pro Vás nejen úrokové sazby, ale i celkové náklady včetně všech poplatků spojené s vyřízením úvěru.

 •  

PROJEKT UNĚTICE

Řazení: 
Zobrazit: 
Řazení: 
Zobrazit: 
 
Powered by Phoca Cart

living-residence
 
 
Petra Krejzová
realitní makléřka
 
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Šumberova 347/30, 16200 Praha 6 - Veleslavín
IČO: 01964640, DIČ: CZ01964640